Промінь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Промінь » Тестовый форум » Смартфон


Смартфон

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Думаю о смене телефона сейчас. Выбираю, какой новый взять.

0

2

Могу вам посоветовать ознакомиться с вариантом, меня покорила стоимость устройства samsung galaxy a52 qiymeti и, кстати, телефон оказался очень классным. Так еще и кешбек мне начислили с этой покупочки там, что сделало мое приобретение у них еще более выгодным.

0

3

Да я уже смотрю их предложение. Очень классный маркетплейс, у них вообще все можно покупать.

0

4

Важко уявити наше сьогодення без новин, тому я завжди кажу, що потрібно бути більш активними і уважно стежити за інформаційним простором. Завдяки якісному новинному порталу я завжди перебуваю в самому центрі інформаційного простору. Так, я дізнався про Максима Володимировича Кріппу https://ck.ck.ua/tag/krippa-maksim-vladimirovich/ , відомого українського підприємця, який здобув популярність не тільки в бізнес-середовищі, а й у світі кіберспорту. Кріппа відомий як власник команди NAVI, а також як власник компанії GSC Game World, яка відома завдяки створенню популярної гри S.T.A.L.K.E.R. Крім того, за особистою ініціативою Максим створив благодійний фонд MK Foundation, який надає допомогу Збройним силам України. Дуже круто, що в українському просторі є такий бізнесмен, який своїми діями показує, що розвиток не стоїть на місці навіть у такий складний час.

0


Вы здесь » Промінь » Тестовый форум » Смартфон